Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Sağlık Kutuları Sağlık Kiti Kutusu Basımı

Sağlık kutuların üretiminde; Sektöründe öncü olan firmamız kaliteli hizmeti ile ihtiyacınız olan tüm sağlık kutuları, sağlık kiti kutularını üretmektedir.


Sağlık Kutuları, Eldiven Kutuları, Sağlık Kiti Kutuları Basımı

Ekspres Kutu Koli olarak; İstenilen ölçü ve baskılarda numune çalışması yaparak sizlere Sağlık Kutuları, Eldiven Kutuları, Sağlık Kiti Kutuları üretebiliriz.

Büyük ve küçük olmak üzere Sağlık kutuları imalatını yapıyoruz. Sağlık Kutusu yaptırmak isteyenler için firmamız tam ekip geniş makine parkuru ile daima hazır. Sağlık Kutusu modellerinin yanı sıra müşterilerimiz kendi tasarladıkları özel tasarım Sağlık Kutusu imalatı da firmamıza yaptırabilirsiniz. Firmamız özel tasarım Sağlık Kutusu isteyen müşterileri ile beraber ihtiyaca yönelik tasarımı yaptıktan sonra numune üretimi yapmaktadır. Numune üretimi ile hem kullanılan hammadde ve üretim maliyeti hesaplanarak ürün maliyeti belirlenmektedir. Kaliteli numuneler göre sipariş adedince üretim yapılarak siz değerli müşterilerimize ürünler teslim edilmektedir.

Kutu Çeşitleri

Ekspres Kutu da Üretilen Kutu Modelleri Aşağıdaki Gibidir.

Ofset Baskılı Kutu, Display Kutu Ofset Baskılı Display Kutu, Pencereli Karton Kutu, Mukavva Sıvama Kutu Taslama Kutu, Tek Renk Serigraf Kutu, Baskılı ve Baskısız Yedek Parça Kutusu, Sağlık Kutuları Sağlık Kiti Kutusu, Kargo Paketleme Kutusu Kraft Kutu, Uygun Fiyata PVC Baskılı Kutu, Kilitli Karton Kutu Kraft Kilitli Kutu, Kağıt Kraft Kutu Ürün Kutusu, Kesimli Karton Kutu Ürün Kutusu.

Kutu Fiyatları; Karton Kutu Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Kutu ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyat ile satış burada. Kutu fiyatları en uygun şekilde Ekspres Kutu da üretilir. Kutu fiyatları kutunun mukavemetine göre kalitesine göre fiyatlandırılır. Kutu sektöründe en iyi fiyat teklifi almak için mutlaka iletişim formumuzdan teklif talebi oluşturun.


ÜRÜN ARAMA; sağlık kutuları, sağlık kutusu, sağlık kiti kutusu basımı, ofset baskılı sağlık kutusu, eldiven kutusu, sağlık cihazı kutu basımı, sağlık kutusu imalatı,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!