Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Seperatörlü Bölmeli Çift Oluklu Koli

Seperatörlü bölmeli çift oluklu koli uygun fiyat ve özellikleri ile Ekspres kutuda. bardak kolisi, yumurta kolisi, hassas bölmeli seperatörlü koli için arayın.


Tam Kapaklı Koli, Üsten Kapatmalı Taşıma Kolileri

Seperatörlü kolilerle tüm kırılabilecek bardaklarınızı taşımak için ara kartonlar ve separatörlü bardak taşıma kolilerinden kullanarak nakliye yaparsınız. Çift oluklu ve tek oluklu olarak seçenekler mevcuttur. Taşıyacağınız madde ya da kullanmak istediğiniz alana göre sizlere mukavva seçimi konusunda yardımcı olmaktayız. Ayrıca koli ya da kutu üzerinde kilit işlemi yapılmaktadır. Sektörel olarak koli ve kutulara ek özellik eklenebilmektedir. Ürün çeşitleri konusunda koli, kutu, askılı koli, seperatörlü koli, kraft koli, baskılı koli, pizza kutusu, mikro kutu gibi birçok sektöre uygun ambalaj üretmekteyiz. Seperatörlü Koli için kolinin içersine birbirine geçme özelliği olan özel kesimli mukavva kullanılır. Seperatörlü Kolinin içersinde kaç bölüm olacağına müşterimiz karar verir.

Özellikle bardak kolisi, yumurta kolisi, teknolojik ve hassas ürünlere seperatörlü koli kullanımı uygundur. Bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalar bölmeli koli ve bölmeli kutu ihtiyaçları için genellikle seperatörlü koli ve seperatörlü kutu kullanmaktadır.

Seperatörlü Koli ve seperatörlü kutu genellikle şu amaçlar için kullanılır;

Ürünleri koli içinde ayrıştırmak, Birbirlerine değmesini engellemek, Ürünlere kolay ulaşım sağlama, Ürünün koli içerisinde sabit durmasını sağlamak, Kolinin mukavemetini arttırmak için kullanılır.

Koli Çeşitleri

Ekspres Koli de Üretilen Koli Modelleri Aşağıdaki Gibidir.

1.     Yandan Tutmalı Karton Koli

2.     Standart A-Box Karton Koli

3.     Kargo Kolisi

4.     Arşiv Kolisi Klasör ve Evrak Saklama Kolisi

5.     Elbise Kolisi Tekstil Kolisi Giysi Kolisi

6.     Taşıma Kolisi Ev Ofis Taşıma Kolileri

7.     Tripleks Ağırlık Taşıma Kolisi Palet Kolisi

8.     İhracat Kolisi Sevkiyat Kolisi

9.     Tek Oluklu Koli İnce Karton Koli

10.  Çift Oluklu Koli Kalın Karton Koli

11.  Ofset Baskılı Karton Koli

12.  Çerçeve Kolisi Tablo Kolisi TV LCD Kolisi

13.  Üsten Tam Kapaklı Karton Koli

14.  Seperatörlü Bölmeli Çift Oluklu Koli

15.  Kendinden Yarım Kapaklı Karton Koli

16.  Baskılı ve Baskısız Tava Karton Koli

Koli Fiyatları; Karton Koli Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Karton Koli ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyat ile satış burada. Koli fiyatları en uygun şekilde Ekspres Koli de üretilir. Koli fiyatları kolinin mukavemetine göre kalitesine göre fiyatlandırılır. Koli sektöründe en iyi fiyat teklifi almak için mutlaka iletişim formumuzdan teklif talebi oluşturun.


ÜRÜN ARAMA; seperatörlü koli, seperatörlü çift oluklu koli, seperatörlü bölmeli koli, bardak kolisi, yumurta kolisi, çift oluklu bölmeli koli, kolici, koli al,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!