Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Plastik ve Metal Çember Tokası Satışı

Her türlü ambalaj çemberi tokası satışı uygun fiyat ve özellikleri ile burada. Ambalaj çemberi çember şerit ve plastik çemberler için bizi arayınız.


Plastik Çember Tokası Metal Çember Tokası Uygun Fiyat Avantajı

Plastik çember tokası ve çelik çember tokası dilediğiniz adetlerde toptan teslimat burada. Saç Toka Yapısı Gereği Hem Plastik Çember Hem Çelik Çemberde Kullanılabilir. Çelik Çember de Genellikle Kapalı tip Çelik Çember Tokası kullanılır. İki Çember Üst te Gelecek Şekilde Gerdirme Yapılır Gerdirilen Çemberlere Daha Sonra Saç Toka Takılır ve Çember Sıkıştırma Pensesi İle Sıkıştırma Yapılır

Kapalı Tip Çelik Çember tokasında Öncelikle İki Çember Tokanın Ortasında Geçirilir Daha Sonra Germe İşlemi Tamamlanır. Çelik Çember Pensesi İle sıkıştırma yapılır. Çelik tel çember tokası 16mm Plastik polyester ve kompozit şerit çemberler için kullanılmaktadır. Toka Plastik ve PET çemberlemelerde, manuel makine ile gerdirme işleminden sonra sabitlemede kullanılır.

Ambalaj Ürün Çeşitleri

Ekspres Kutu Koli de Ambalaj Ürün Çeşitleri Aşağıdaki Gibidir.

Koli Bandı Şeffaf Paketleme Bandı, Streç Film 23 Mikron 2 Kilo Toptan Satış, Patpat Naylon Toptan Satış Burada, Ambalaj Çemberi Tüm Çeşitlerinde Toptan Satış, Çember Makinası Tam Otomatik Makine, Plastik ve Metal Çember Tokası Satışı, Baskılı Koli Bandı Toptan Satış Burada.


ÜRÜN ARAMA; plastik çember tokası, plastik çember toka satın al, metal çember tokası, demir çember tokası, ambalaj paketleme çember tokası,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!