Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Kraft karton çanta Baskılı Baskısız Üretim

Kraft karton çanta toptan üretimi uygun fiyat ve özellikleri ile burada. Kraft ve karton çantaları ihtiyacınıza göre, baskılı ya da düz yapılır.


Kraft Çanta Karton Kraft Burgulu Saplı Çanta Çeşitleri Toptan Üretim

Kraft ve karton çantaları ihtiyacınıza göre, baskılı ya da düz ve burgu saplı bir şekilde sipariş edebilir, özel üretim kraft çanta da tasarlayabilirsiniz. Düz saplı kraft çantalar, burgu saplı kraft çantalar, düz saplı kraft poşetler, burgu saplı kraft poşetler, beyaz kraft çantalar ve karton çantaların toptan imalatını yapmaktayız. Hem hafifliği hem de şık bir görünüm kazandırmasıyla dikkat çeken bu çantaların kullanımı giderek artış gösteriyor. Özellikle küçük mesafeli seyahatlerde tercih edilen karton çantalar, dayanıklılığı ile de göz dolduruyor. Genellikle orta kalınlıktaki iplerle taşınabilen karton çantaların içinde çok fazla eşya taşımak mümkün olmasa da, karton çantaların boyutlarının artması dayanıklılıklarını da artırıyor. Boyutu büyük çantalarda daha büyük hacimli eşyalar daha kolay ve konforlu bir şekilde taşınabiliyor.

Kraft Karton Çantaların Sektöre Göre Kullanım Alanları

Kraft poşetler ve kraft çantalar mağazalarınızda, restoranlarınızda, e-ticaret market siparişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerdir. Naylon poşetlere göre çevreye daha duyarlıdır, geri dönüşümlü kâğıttan imal edilmektedir.

Karton Çanta Çeşitleri

Ekspres Kutu Koli de Karton çanta Çeşitleri Aşağıdaki Gibidir.

Kraft karton çanta Baskılı Baskısız Üretim, Renkli İpli Kraft Çanta Toptan İmalat, Puanlı Karton Çanta Toptan Üretim

Karton Çanta Fiyatları; Karton Çanta Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Karton çanta fiyatları baskı çeşitlerine ve kağıt kalitesine göre değişkenlik gösterir. Karton çanta sektöründe en iyi fiyat teklifi almak için mutlaka iletişim formumuzdan teklif talebi oluşturun.


ÜRÜN ARAMA; kraft çanta, kraft karton çanta, kraft baskılı çanta, kraft baskısız çanta, kraft düz çanta, kraft burgulu çanta, çanta, çanta çeşitleri, çanta basım, çanta imalatı,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!