Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Barkod Yazıcı Ribon Etiket üretimi

Barkod yazıcılar için üretilmiş ribon etiketleri uygun fiyat ve özellikleri ile burada. Barkod yazıcılar için üretilmiş ribon etiketlerin toptan üretimi.


Ribon Etiket Yapışkan Yazıcı Etiketi Toptan Üretim

Ribon, anti statik özelliği ile barkod yazıcı kafa ömrünü oldukça uzatıyor. Rulo şeklinde şerit filmlerden oluşan ribon, termal transfer baskı yönteminde kullanılıyor. Üç katmandan oluşan ribonun orta kısmında şerit tabakası yer alıyor. Şerit tabakanın bir yüzeyi, belirli ısıda eriyen mürekkep; diğer yüzeyi ise koruyucu ve taşıyıcı özellikler içeren tabaka ile kaplanıyor.

Ürünün model ve özelliğine bağlı olarak mürekkep içerisinde belirli oranlarda bal mumu ve reçine bulunuyor. Ribon, barkod yazıcı kullanarak etiketlerin üzerine baskı alınmasını sağlayan ve bu baskı alma işlemini termal transfer yöntemi ile gerçekleştiren bir sarf malzemedir. Mürekkep koruyucu tabaka arasında ortada film tabakası bulunmaktadır. Ribon ile baskı alma yöntemi şu şekildedir; Barkod – etiket – yazıcıda mevcut olan kafa, katı kalde bulunan mürekkebi ısıtarak sıvılaştırır ve etiketin yüzeyine arzu edilen baskıyı yapar.

Etiket Çeşitleri

Ekspres Kutu da Üretilen Etiket Çeşitleri Aşağıdaki Gibidir.

Barkod Yazıcı Ribon Etiket üretimi, Güvenlik & Hologram Koruma Etiketleri, Baskısız Rulo Etiketi Yazıcı Etiketleri, Baskılı Rulo Etiketi Farklı Baskılı Etiketler

Etiket Fiyatları; Rulo Etiket Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Rulo Kendinden Yapışkanlı Etiketler Termal Transfer Etiketleri Yazıcı Kağıdı Kargo Adresi Yapışkan Etiketler Yapışkan Etiket Kağıt Etiket Ofis etiketleri, uygun fiyatları ile satışı burada. Baskılı veya baskısız, yapıştırıcı etiket fiyatları kalitesine göre değişkenlik gösterir. Etiket sektöründe en iyi fiyat teklifi almak için mutlaka iletişim formumuzdan teklif talebi oluşturun.


ÜRÜN ARAMA; barkod yazıcı ribon etiket, ribon etiket, ribon etiket imalatı, ribon etiket basımı, barkod yazıcı etiketleri, yapıştırıcı etiket, termal ribon etiket,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!