Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Yandan Tutmalı Karton Koli Üretimi

Yandan tutmalı koli veya diğer adıyla tutmalı koli; Kolay taşınması ve pratik olması açısından tercih edilen koli çeşididir. Üretim için hemen bize ulaşın.


Yandan Tutmalı Karton Koli Yada El Tutmalı Koli Üretimi

Yandan tutmalı koli yada el tutmalı koli olarak bilinen koli çeşitleridir. Çift oluklu kartondan imal edilen, yanlara koyulan açıklıklar sayesinde kolayca tutulup kaldırılarak kolay yükleme ve boşaltma sağlar. Tutmalı Koli ve tutmalı kutu taşınması çok kolay ve pratik olduğu için tercih edilmektedir. Tutmalı koli ve tutmalı kutu üzerinde bir elin girebileceği kadar kulplar vardır. Ambalaj ihtiyaçları için çok ideal bir kolidir. Bu tür koliler her türlü sektörde kullanılmakla birlikte özellikle kebap ve lahmacuncular, pizzacılar, hediyelik eşyacılar, pastacılar, kitapçılar vs tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Yandan Tutmalı Koliler aynı zamanda arşiv kolisi olarak da yoğun olarak kullanılmaktadır.  Bu koliler özellikle Ramazan Kolisi olarak da kullanılmaktadır. İçine erzak, kuru gıda ve gramajlı ürünler koyulduğu için B+C dalga dopel koli olarak tercih edilmektedir. Bu tarz koliler için bize ulaşın avantajlı fiyatlarımızla sizlere dönüş yapalım.

Koli Çeşitleri

Ekspres Koli de Üretilen Koli Modelleri Aşağıdaki Gibidir.

1.     Yandan Tutmalı Karton Koli

2.     Standart A-Box Karton Koli

3.     Kargo Kolisi

4.     Arşiv Kolisi Klasör ve Evrak Saklama Kolisi

5.     Elbise Kolisi Tekstil Kolisi Giysi Kolisi

6.     Taşıma Kolisi Ev Ofis Taşıma Kolileri

7.     Tripleks Ağırlık Taşıma Kolisi Palet Kolisi

8.     İhracat Kolisi Sevkiyat Kolisi

9.     Tek Oluklu Koli İnce Karton Koli

10.  Çift Oluklu Koli Kalın Karton Koli

11.  Ofset Baskılı Karton Koli

12.  Çerçeve Kolisi Tablo Kolisi TV LCD Kolisi

13.  Üsten Tam Kapaklı Karton Koli

14.  Seperatörlü Bölmeli Çift Oluklu Koli

15.  Kendinden Yarım Kapaklı Karton Koli

16.  Baskılı ve Baskısız Tava Karton Koli

Koli Fiyatları; Karton Koli Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Karton Koli ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyat ile satış burada. Koli fiyatları en uygun şekilde Ekspres Koli de üretilir. Koli fiyatları kolinin mukavemetine göre kalitesine göre fiyatlandırılır. Koli sektöründe en iyi fiyat teklifi almak için mutlaka iletişim formumuzdan teklif talebi oluşturun.


ÜRÜN ARAMA; yandan tutmalı karton koli, tutmalı koli, kolici, koli imalat, koli üretim, koli çeşitleri, yandan tutmalı koli çeşitleri, tutmalı koli fiyatları,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!