Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Uygun Fiyata PVC Baskılı Kutu Basımı

Pvc kutu, asetat pvc, şefaf kutu, kraft kutu, pencereli kutu, asetat kutular, asetat kutu çeşitleri. PVC kutuları çeşit ve modellerini uygun fiyata üretiyoruz.


PVC Kutular, PVC Baskılı Baskısız Kutular

Ekspres Kutu Koli olarak; İstenilen ölçü ve baskılarda numune çalışması yaparak sizlere PVC Baskılı Kutuları üretebiliriz.  Pvc Kutu da diğer kutulardaki gibi imalat süreci müşteri isteklerini doğru tespit, doğru malzeme seçimi, baskı, kesim, montaj ve sevkiyat aşamalarıyla gerçekleştirilir. PVC Kutu genellikle kutunun içindeki ürünün görünmesi istendiği zaman tercih edilen ambalaj türüdür. Fiyatının diğer kutulara göre uygun olması ve şeffaf seçenek sunması ile oldukça yaygın tercih sebebi olmuştur.

PVC Baskılı veya Baskısız Kutu Çeşitleri

Şeffaf, renkli, sert, yumuşak ve opak renkli gibi birçok seçenek mevcuttur. Ambalajlanacak ürünün çeşidi ve teşhir şekline göre belirlenen malzeme ile en doğru tercih yapılır. Şekerleme, gömlek, çeşitli tekstil, cep telefonu, kulaklık, küçük elektronik cihazların kutuların gibi birçok çeşidi vardır.

Kutu Çeşitleri

Ekspres Kutu da Üretilen Kutu Modelleri Aşağıdaki Gibidir.

Ofset Baskılı Kutu, Display Kutu Ofset Baskılı Display Kutu, Pencereli Karton Kutu, Mukavva Sıvama Kutu Taslama Kutu, Tek Renk Serigraf Kutu, Baskılı ve Baskısız Yedek Parça Kutusu, Sağlık Kutuları Sağlık Kiti Kutusu, Kargo Paketleme Kutusu Kraft Kutu, Uygun Fiyata PVC Baskılı Kutu, Kilitli Karton Kutu Kraft Kilitli Kutu, Kağıt Kraft Kutu Ürün Kutusu, Kesimli Karton Kutu Ürün Kutusu.

Kutu Fiyatları; Karton Kutu Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Kutu ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyat ile satış burada. Kutu fiyatları en uygun şekilde Ekspres Kutu da üretilir. Kutu fiyatları kutunun mukavemetine göre kalitesine göre fiyatlandırılır. Kutu sektöründe en iyi fiyat teklifi almak için mutlaka iletişim formumuzdan teklif talebi oluşturun.


ÜRÜN ARAMA; asetat kutu, asetat kutu toptan, pvc kutu, asetat, pvc, pet, pp, şefaf kutu, kraft kutu, pencereli kutu, asetat kutucu, asetat kutular, asetat kutu çeşitleri,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!